Hakkımızda

Mustafa Çoban, tüm kurumsal kimlik ve alt yapı çalışmaları ile birlikte fizibilitesini 1 senede bitirerek 2009 yılında resmi olarak çalışma hayatına başlamıştır.

“İnternette yerini almanın zamanı gelmedi mi? ” sloganı ile yola çıkan firmamızda ilk hedefimiz müşterimizin yanında olmaktır. Sektörde geçirilen uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübe özetle şudur; Güncel satın alınan sıradan ürünlerden farklı olarak bizim sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerin hiçbiri bir kereye mahsus değildir, bu sebepten firma / kurum asla yalnız bırakılmamalıdır. Çünkü bizim için asıl iş, tüm ürün veya hizmetler bitirilip teslim edildikten sonra başlıyor.

Sahada veya ofis içinde, standart satış elemanlarının genellikle sektör ile bilgi sahibi olmaması ve kısa vadeli süreçlerde, müşteri memnuniyetini düşünmeden yapılan anlaşmalar sonucu yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek amacı ile firmamız bünyesinde satış elemanı bulunmamaktadır. Firmamızın tüm müşterileri ile tek tek ve özel olarak ilgilenmekteyiz.

Yıllar içerisinde edindiğimiz yazılım tecrübemizle sahada gönül rahatlığı ile müşteri isteklerine cevap verebilmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler